Ahtapoto Tamir Bakım Servisi

Firma Adı : Ahtapoto Tamir Bakım Servisi
Yetkili Kişi : Murat ŞAKAR Hiz. Bölgesi : Selçuklu/Konya
Telefon : 03322441010 Gsm : 05326795042
Web Site : http://www.ahtapoto.com Firma Ziy. : 115 Kişi
FİRMAYI ARA | WHATSAPP İLETİŞİM

Firma Adresi :

Musalla Bağları Mh. Gürsesler Sk. No:2

Firma Tanıtımı :

Ahtapoto Tamir Bakım Servis Firmamız 2021 yılında kurulmuş olup halen Musalla Bağları Mh. Gürsesler Sk. No2 Selçuklu KONYA adresinde faaliyet göstermektedir.


Faliyet konularımız içinde araç tamir ve bakım en başta yer almakla beraber , siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Konusunda uzman personellerimiz bütün ihtiyaçlarınıza ve aracınızın bakım ve onarım gerektiren her durumuna gerekli özeni göstererek sorunlarınıza güler yüzle çözüm bulmaktadır.

Daima müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti benimseyen firma misyonumuz , hizmet anlayışında temel aldığımız ilkedir. Aracınızla ilgili her türlü arıza tespitini ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Herhangi bir kazadan sonra firma olarak size hertürlü yardımı yapmayı ilke edinen firmamız , size bir telefon kadar yakındır , sigorta şirketlerinden gerekli işlemleri tarafımızdan yapılarak üstünüzden ağır bir yükü kaldırmaktayız.

Hizmetlerimiz kısmındada gördüğünüz gibi sizlere kolaylık olabilecek her türlü hizmeti sunuyoruz.

Araç onarımlarında kullanılan parçalar orjinal olup bir yıllık garantili olarak size sunulmaktadır.

Her türlü bilgi için bizleri arayabilir , aracınızla ilgili sorunları bize aktarabilirsiniz maillerimiz ve telefonlarımız sizin kullanımıza açıktır.ahtapoto, tamir, bakım, servis, oto servis, ,

ahtapoto, tamir, bakım, servis, oto servis, ,

ahtapoto, tamir, bakım, servis, oto servis, ,