Raagen Malzeme Test Makinaları

Firma Adı : Raagen Malzeme Test Makinaları
Yetkili Kişi : Rıfat Beyter Hiz. Bölgesi : Yenimahalle/Ankara
Telefon : 03125020296 Gsm : 05465020291
Web Site : http://www.raagen.com Firma Ziy. : 265 Kişi
FİRMAYI ARA | WHATSAPP İLETİŞİM

Firma Adresi :

İOSB Serhat Mah. 2262. Cad. No:20

Firma Tanıtımı :

Raagen Malzeme Test Makinaları malzeme test sektöründeki bilgi, birikim ve deneyimlerini kullanarak müşterilerine en kaliteli ve doğru hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Sahip olduğu yenilikçilik, güvenilirlik, dürüstlük, müşteri odaklılık, takım ruhu ve rekabetçilik değerlerini koruyarak sadece Türkiye’de değil dünyada bilinen bir marka olma yolunda hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Raagen Malzeme Test Makinaları, makinalarını tasarlar, üretir ve en uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunar. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel test sistemleri üretimi yapan firmamız, kaliteden ödün vermeden en iyi çözümleri kullanıcılarına sunmaktadır.Müşterilerimize, aksesuarlar, elektromekanik sistemler, servo hidrolik sistemler, elektromanyetik sistemler, simülasyon sistemleri gibi sektörümüzdeki en geniş ürün yelpazelerinden birini sunmaktayız.
Müşterilerimiz, rejeneratif tıp, havacılık, enerji, ağır sanayi, elektronik sistemleri, otomotiv, metalurji, halat ve kablo, biyomedikal, inşaat , tekstil gibi dünyadaki hemen hemen her sektörden firmalar, üniversiteler ve laboratuvarlardır.
Kalitemizden servisimizden ve arge çalışmalarımızdan ödün vermeden, kullanıcılarımıza en üstün hizmeti sunmak, temel prensibimizdir.
Teknik servisimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri odaklı çalışmalarımızla her zaman müşterimize en iyi desteği sağlamaktayız.
Hedefimiz sadece ürün satmak değil, müşteri memnuniyetine dayanan ve sürekliliği olan partnerlikler sağlamaktır.elektromekanik, yorulma testi, eğme testi, dinamik yorulma testi, tensile test, biyomekanik, biyomedikal, ,

elektromekanik, yorulma testi, eğme testi, dinamik yorulma testi, tensile test, biyomekanik, biyomedikal, ,

elektromekanik, yorulma testi, eğme testi, dinamik yorulma testi, tensile test, biyomekanik, biyomedikal, ,