Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

İmplant Diş Hekimliği

Firma Adı : İmplant Diş Hekimliği
Yetkili Kişi : Dursun ÖZER Hiz. Bölgesi : Şişli/İstanbul
Telefon : 05050988162 Gsm : 05050988162
Web Site : https://implantsdis.com Firma Ziy. : 218 Kişi

Firma Adresi :

Büyükdere Caddesi no 79/A Mecidiyeköy – Şişli / İstanbul

Firma Tanıtımı :

İmplant Dent Mecidiyeköy Diş Kliniği olarak aynı gün içinde birden fazla implantın takılmasına izin veren harika bir hizmettir, yani dişlerin tam bir tamamlayıcısı ile ameliyattan çıkmanız anlamına gelir. Bu, güldüğünüzde, gülümsediğinizde veya konuştuğunuzda ağzınızı kapatmanız gerekmediği anlamına gelir. Protez takmak istemiyorsanız, özellikle çekici bir seçenektir. Ve en önemlisi, Teeth-In-A-Day şaşırtıcı derecede ucuzdur - özellikle de % 0 Dental Finans Planımızdan faydalanırsanız. Hizmetin sadeliği kendisidir. Sabah ilk kez FlorDental'a varırsınız ve herhangi bir sorun ile karşı karşıya iseniz. Dişlerinize güzel bir görünüm vermek ister ve doğal gülüşü yakalamak isterseniz. Uzman kadromuz sayesinde diş implantları çeneye uygulanarak işlemlere başlanılır. Ardından, beklerken, diş laboratuvarımız yeni dişlerinizi yapacak. Daha sonra, öğleden sonra, yeni dişleriniz yerine sıkıca oturtulur. Tam anlamıyla, yeni takılan dişleriniz sayesinde aynı akşam bir biftek yemeğinin tadını çıkarabilirsiniz. Bir gün de Diş (Teeth-In-A-Day) hizmeti benim için mi? Bu sorunun cevabını bulmanın en iyi yolu, ücretsiz bir konsültasyon sırasında diş hekimlerimizden biriyle görüşmek ve konuşmaktır. Bir röntgen ve bir dizi sorudan sonra, diş hekiminiz sizi ağırlayabilecekleri konusunda bilgilendirecektir.implant, implant diş, implant diş fiyatları,

implant, implant diş, implant diş fiyatları,

implant, implant diş, implant diş fiyatları,

QR Firma Kodu

İmplant Diş Hekimliği

Firma Kodu

6014

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

İmplant Diş Hekimliği Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git