Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Ltd Şti

Firma Adı : Tekdez Dezenfekte İzolasyon Ltd Şti
Yetkili Kişi : Koray Hiz. Bölgesi : Bahçelievler/İstanbul
Telefon : 02125540555 Gsm :
Web Site : http://www.tekdez.com/ Firma Ziy. : 112 Kişi

Firma Adresi :

SİYAVUŞPAŞA MAHALLESİ IHLAMUR SOKAK NO:22 BAHÇELİEVLER

Firma Tanıtımı :

Su sağlıktır. Su hayatımızın vazgeçilmezidir. Çok önemli bir konudur. Bu nedenle su deposu yada su sebillerinin temizlik ve dezenfektesi asla ihmal etmemiz gerekiyor bir konudur.
Su depoları temizliği standartlara göre altı aylık bir ve davamın da periyodik olarak, su sebilleri temizliği de onu bir yılda bir ve devamında periyodik olarak yaptırılması gereken bir hizmettir.
Su deposu temizliği, depo açısından oluşan bakteri ve mikroplar günden güne çoğalır. Risk altında bırakabilir. Su sebillerinde de konu hemen hemen. Uzun süre temizlenmeyen bir sebillerinin varlığının saçtığı bir gerçektir.
Su deposu temizliği yapmak, deponun sağlıklı su depoya elverişli olmak.
Temizlik sonrası bakım uzman ekipleri deponun sağlıklı kullanım raporuunu mutlaka tutmalıdır.
Sağlıklı kullanım için uygun olmayan depolar değiştirilmeli yada yalıtım yapılmalıdır. İzolasyon beton, paslanmaz, fayans depolara uygulanan plastik, polyester veya polietilen depolara uygulanır.
Metalik membranlar. Paslanmaz çelik metal alaşım depolara da sadece epoksi teknolojisini kullanmaktadır.
Su kaçağını sağlamak için yalıtım yaptırılır. İzolasyon yada temizlik hizmeti veren firmaların tüm kalite ve yetki belgeleri kontrol edilmeli, belgelerin güncelliği sorgulanmasına.
Su depoları temizliği veya su deposu izolasyonu ile izin verilenler.
Su sebilleri temizliğide sadece ozon jeneratörü ile yapılmalıdır. Su sebil temiz kullanılabilir ozon hariç hiçbirzenfektan kullanılmalıdır.
Ozon çok güçlü okside etme özelliği ve kısa zamanda oksijene dönüşmesidir.su deposu temizliği, su tesisatı temizliği, su tesisatı, su sebil temizliği, su deposu izolasyonu, havuz temizliği, havuz denge tankı temizliği,

su deposu temizliği, su tesisatı temizliği, su tesisatı, su sebil temizliği, su deposu izolasyonu, havuz temizliği, havuz denge tankı temizliği,

su deposu temizliği, su tesisatı temizliği, su tesisatı, su sebil temizliği, su deposu izolasyonu, havuz temizliği, havuz denge tankı temizliği,

QR Firma Kodu

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Ltd Şti

Firma Kodu

6001

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Ltd Şti Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git