Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Menderes Özel Arçelik Servisi

Firma Adı : Menderes Özel Arçelik Servisi
Yetkili Kişi : Nihat Karas Hiz. Bölgesi : Menderes/İzmir
Telefon : 08503332442 Gsm :
Web Site : https://www.arcelikizmirservisi.com/13-MENDERES.html Firma Ziy. : 86 Kişi

Firma Adresi :

36 Sokak No:39/A

Firma Tanıtımı :

İnsanoğlunun yaşamı sizce büyük oranda ne zaman değişti ? Ateş keşfedildiğinde mi ? Yoksa pusulayı bulduğunda mı ? Bizce insanoğlunun en büyük değişimi sanayi devrimi ile oluştu.İngiltere’de başlayan suyun içinde ateşi birleştirerek buharlı gemilerin temelinin atıldığı o yıllarda insanoğlunun hayatının değişiminede temel atıldı.Bugün sanayi devrimi oldu olalı hayatımızda değişim süreci hep bir devam etmekte …

Örnek verirsek yıllardan bu yana at arabası ile seyahat eden toplumumuz o yıllarda buharlı treni ve gemiyi icat etmiş ardından içten yanmalı motorların temelini atmıştır.Daha sonra bir domino taşı etkisi yaratılan bu süreçte çeşitli motorların ardından jet ve roket motorları keşfedilmiş ve insanlık bu süreçte adeta zamanda yolculuk yaparak 3 ayda ulaşabileceği bir noktaya sadece 2.5 saatte ulaşabilecek bir düzeye gelmiştir.Bugün bizler değişimin pek farkında olmasak da aslında evimizde de bundan 100 yıl öncesine nazaran büyük değişimler söz konusudur.Örnek verirsek bugün bu yazıyı okurken elinizin altında olan cihazı 100 sene öncesinde değil tasarımını yapmak hayal bile etmek olanaksız iken bugün tüm dünyadaki cihazların internet aracılığı ile birbirine bağlı olması muazzam ötesi birşey değil midir ?

Bu aynı zamanda tüm insanların birbiri ile aynı platform üzerinde bağlı olması demektir.Eskiden insanlar Güney Amerikadan Hindistana gitmek istediklerine yollar yılları alırken posta yollayacak güvenilir bir kaynak bulamazken bugün aynı konumlardan insanların yüz yüze görüşmesi aslında sanayi devriminin evrensel boyutta değişimlerinin bir yegane göstergesidir.Peki sadece posta,telefon,bilgisayar,internet gibi alanlarda mı bizler değişim yaşadık ?

Tabi ki hayır.Örnek verirsek bugün evlerimizde kullandığımız beyaz eşyalar da büyük bir değişimin söz konusu olduğunun göstergesidir.Eskiden akıntı olan yerlerde insanlar çamaşırlarını yıkarken veya evlerinin belli bir mahzenlerinde yiyeceklerini serin ortamda tutarken bugün derin dondurucular sayesinde bir önceki mevsimin meyvesini yemek galiba hayatımızda harikulade mühendislik cihazlarının olduğunun göstergesidir.Lakin hayatımızdaki teknolojik eşyaların malesef her zaman sağlıklı çalıştığından bahsetmek ise neredeyse imkansıza yakındır.

Dünyanın tabiatı gereği malesef hiç bir canlı veya cansızın sonsuza kadar var olması bizce mümkün değildir.Çünkü hayatımızdaki her şey sonsuz dahi olsa bakıma muhtaç durumdadır.Bizler bile saçlarımıza ve yüzlerimize özen göstermesek bakıma ihtiyacımızın olduğu diğer insanlar tarafından anında keşfedilecektir.Bu yüzden cihazlarımızda her ne kadar teknolojik olsalar da bakıma muhtaç durumdadırlar.Eğer periyodik bakımları düzgün yapılmaz ise sağlıklı çalışmayacaklar ve tüketiciye teknik desteğe ihtiyacı olduğunu hissetirecektir.

İşte bizler tamir,bakım servisleri olarak bu konuda tüketicilere teknik destek sunabilmek amacı ile sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz.Uzun yıllardan bu yana sektörde var olmamızın sebebi ile müşteri portföyümüzü genişleterek alanında uzman kadromuz ile Menderes bölgesinde teknik desteğe ihtiyaç duyan müşterilerimize cihazlarında servis hizmeti sağlamaktayız.Menderes Arçelik Servisi olarak hizmet verdiğimiz günlerden bu yana özel servis statüsünde Arçelik marka buzdolaplarına,bulaşık makinelerine,klimalarına,çamaşır makinelerine teknik destek hizmeti sunmaktayız.

Eğer sizde Menderes bölgesinde ikamet ediyor ve Arçelik marka cihazınızın teknik desteğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız bizlere çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.Bizler Menderes Arçelik Servis ekibi olarak siz değerli müşterilerimizin çağrılarını her daim bekliyor olacağız.
Saygılarımızla. | Menderes Özel Arçelik Servisimenderes arçelik servis, menderes arçelik servisi, menderes arçelik beyaz eşya servisi,

menderes arçelik servis, menderes arçelik servisi, menderes arçelik beyaz eşya servisi,

menderes arçelik servis, menderes arçelik servisi, menderes arçelik beyaz eşya servisi,

QR Firma Kodu

Menderes Özel Arçelik Servisi

Firma Kodu

5986

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Menderes Özel Arçelik Servisi Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git