Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

VTS TEKNİK MOBİL APPLE SERVİSİ

Firma Adı : VTS TEKNİK MOBİL APPLE SERVİSİ
Yetkili Kişi : Mehmet Akyıldız Hiz. Bölgesi : Güngören/İstanbul
Telefon : 02125538481 Gsm : 05314262200
Web Site : http://mobilappleservisi.com/ Firma Ziy. : 127 Kişi

Firma Adresi :

Merkez Mahallesi, Bayrampaşa Caddesi No:50, Güngören/İstanbul

Firma Tanıtımı :

VTS TEKNİK MOBİL APPLE SERVİSİ
İstanbul’da Apple teknolojisi ürünlere sahip kullanıcı kitlesine teknik servis hizmeti veren VTS Teknik firmamız, deneyim ve tecrübe açısından eğitimli teknisyenler istihdam etmektedir. İstanbul iPhone servis ağını başarıyla tamamlayan firmamız, mobil servis gibi kolaylıklar sağlayarak iPhone ekran değişimi gibi teknik servis hizmetlerini adresinize taşıyor. Araç filosu ve teknisyen kadrosu mesai saatleri içerisinde tüm servis çağrılarınızı karşılayabilecek kapasitededir.
VTS Teknik 2007 yılından beri bu sektörde hizmet vermektedir. İstanbul’da Apple kullancılarının en zor zamanlarında destekçisi olmuş birçok kurumsal sektörde çalışan firma yöneticilerinden tutun bireysel kullancılara kadar hizmet vermiştir. Mobil iPhone Servisi hizmetleriyle Apple kullanıcılarının servis çağrılarını acil dönüşler ve çözümler ile desteklemiştir.

Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur?
Müşteri temsilcilerimiz öncelikle Apple markalı arızalı cihazınızın modelini ve arıza durumunu not eder. Daha sonra isim soy isim ve adres bilgileri gibi genel prosedür bilgileri doğrultusunda servis kaydınızı oluşturur. Sonra bu bilgileri kullandığı firma teknik servis takip programının güvenli veritabanına kaydeder ve iPhone Servisi için size uygun randevu saatini belirler. Sonra belirlenen saatte size özel bir teknisyen adresinize gelir ve iPhone tamiri işlemini adresinizde gerçekleştirir.


iPhone Teknik Servisimizin Ayrıcalıkları ve Avantajları Nelerdir?
İstanbul şehri Türkiye ekonomisinin adeta lokomotifidir, ticaret hacmi ve nüfus yoğunluğu bakımından devasa bir iş potansiyeline sahiptir. Tabii olarak böyle bir vakıada iş temposu zaman kavramını çok önemli kılıyor. İnsanların sosyalleşmeye bile yeterli zaman bulamadığı bu durumda. Birde iş ve sosyal hayatımızın en önemli unsuru haile gelmiş telefonlarımızın bozulması, kırılması gibi olumsuzluklara vakit yettiremeye bilirsiniz. İşte tamda bu noktada verdiğimiz hizmeteler ne kadar anlamlı olduğunu anlamışsınızdır.
1- Zaman kaybını en asgariye indirmiş olacaksınız
2- Evinizde ya da çalışma ofisinizde hizmet alma ayrıcalığına sahip olacaksınız
3- Özel hayat ve kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda endişe etmemiş olacaksınız
4- Sizin belirlediğiniz bir randevu saatinde hizmet alacaksınız
5- Gerekli parça değişimlerinin her aşamasını izleme ayrıcalığına sahip olacaksınızapple teknik servis, apple yetkili servisi, apple yetkili servis İstanbul, apple yetkili servis Avrupa yakası, iphone destek, iphone ekran değişimi, iphone ekran değişimi ne kadar, apple ekran değişimi, mobil iphone servisi, mobil iphone servis, iphone tamiri, apple tamiri, apple servis kaydı nasıl oluşturulur, iphone servis kaydı nasıl oluşturulur,

apple teknik servis, apple yetkili servisi, apple yetkili servis İstanbul, apple yetkili servis Avrupa yakası, iphone destek, iphone ekran değişimi, iphone ekran değişimi ne kadar, apple ekran değişimi, mobil iphone servisi, mobil iphone servis, iphone tamiri, apple tamiri, apple servis kaydı nasıl oluşturulur, iphone servis kaydı nasıl oluşturulur,

apple teknik servis, apple yetkili servisi, apple yetkili servis İstanbul, apple yetkili servis Avrupa yakası, iphone destek, iphone ekran değişimi, iphone ekran değişimi ne kadar, apple ekran değişimi, mobil iphone servisi, mobil iphone servis, iphone tamiri, apple tamiri, apple servis kaydı nasıl oluşturulur, iphone servis kaydı nasıl oluşturulur,

QR Firma Kodu

VTS TEKNİK MOBİL APPLE SERVİSİ

Firma Kodu

5966

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

VTS TEKNİK MOBİL APPLE SERVİSİ Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git