Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Carwingo Şanlıurfa Araç Kiralama

Firma Adı : Carwingo Şanlıurfa Araç Kiralama
Yetkili Kişi : Kadir Yedikardeş Hiz. Bölgesi : Merkez/Şanlıurfa
Telefon : 05538402797 Gsm : 05538402797
Web Site : http://www.carwingo.com.tr Firma Ziy. : 151 Kişi

Firma Adresi :

Gölgen Mahallesi, GAP Şanlıurfa Havaalanı, 63340 Karaköprü/Şanlıurfa

Firma Tanıtımı :

Şanlıurfa'da Araç Kiralama


Şanlıurfa merkez ofisimizde dakikalar içerisinde aracınızı kiralar ve yola çıkabilirsiniz. Doğuda Mardin, batıda Gaziantep, Kuzeydoğuda Diyabakır ileri ile çevrilmiş peygamberlerler şehridir Şanlıurfa. Şehir merkezinde bulunan ve Hz. İbrahimin ateşe atıldığı yer olarak kabul edilen balıklı gölü ve sabrın timsali olan Eyyüp Peygamer makmını, şehir merkzinden 20 km uzaklıkta bulunan tarihin en eski kalıntılarının bulunduğu Göbekli Tepe' yi, 40 km uzaklıkta tarihin en eski üniversitelerinden birinin kalıntılarının bulnduğu Harran'ı ve 120 km uzaklıkta siyah güllerin tek yetiştiği yer olan batık şehir halfeti' yi gömenizi tavsiye ederiz. Siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet vermek için Carwingo Rent A Car ekibi olarak Şanlıurfa Merkez ofisimizde bekleriz.


Alış & Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Carwingo rent a car, Şanlı Urfa havalimanınında iç ve dış hatlar gelen yolcu salonunda hizmeti vermektedir. Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı,Şanlı Urfa havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Carwingo rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.Şanlıurfa bmw araç kiralama, urfa havalanı araç kirala, Şanlıurfa vip araç kiralama, Şanlıurfa kiralık araç, Şanlıurfa araç kiralama, Şanlıurfa havalimanı araç kiralama, şanlıurfa havalimanı araç kiralama, Şanlıurfa araç kiralama firmaları, Şanlıurfa rent a car Şanlıurfa merkez, Şanlıurfa otogar araç kiralama,

Şanlıurfa bmw araç kiralama, urfa havalanı araç kirala, Şanlıurfa vip araç kiralama, Şanlıurfa kiralık araç, Şanlıurfa araç kiralama, Şanlıurfa havalimanı araç kiralama, şanlıurfa havalimanı araç kiralama, Şanlıurfa araç kiralama firmaları, Şanlıurfa rent a car Şanlıurfa merkez, Şanlıurfa otogar araç kiralama,

Şanlıurfa bmw araç kiralama, urfa havalanı araç kirala, Şanlıurfa vip araç kiralama, Şanlıurfa kiralık araç, Şanlıurfa araç kiralama, Şanlıurfa havalimanı araç kiralama, şanlıurfa havalimanı araç kiralama, Şanlıurfa araç kiralama firmaları, Şanlıurfa rent a car Şanlıurfa merkez, Şanlıurfa otogar araç kiralama,

QR Firma Kodu

Carwingo Şanlıurfa Araç Kiralama

Firma Kodu

5889

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Carwingo Şanlıurfa Araç Kiralama Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git