Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Şarkı Modu

Firma Adı : Şarkı Modu
Yetkili Kişi : Tolga Taşçı Hiz. Bölgesi : Beşiktaş/İstanbul
Telefon : 02120000000 Gsm : 05420000000
Web Site : https://play.google.com/store/apps/details?id=com. Firma Ziy. : 69 Kişi

Firma Adresi :

Merkez /İstanbul

Firma Tanıtımı :

Müzik İndirme Programı
Günümüzde yeni müzikler ve şarkılar çıkmaya başladı. Bu şarkılar kimimizin hoşuna gider kimimizin hoşuna gitmez, insanlar sever bazıları sevmez. Pek çok insan günümüzde sevdiği şarkıları internet kullanmadan dinlemek istiyor. Bu da tabi ki o şarkıyı indirmekten geçiyor. Günümüzde pek çok müzik indirme programı bulunmaktadır. Ama bu programların bazıları vardır ki insanların kullandıkları cihaza zarar vermekten başka hiç bir şey yapmazlar. Yani kısaca cihazınıza virüs bulaştırırlar bu da cihazınızın bozulmasına sebep olur. Bazı programlar ise virüs bulunmayan güvenli müzik ve şarkı indirme siteleridir. Bu uygulamalardan bir tanesi de ''Şarkı Modu'' dur. Şarkı Modu tamamen ücretsiz ve en güvenilir uygulamalardan bir tanesidir.
Uygulama Güvenli mi?
Şarkı Modu uygulaması son derece güvenlidir. Siteden indirdiğiniz hiç bir şarkıda virüs bulunmamaktadır. Bazı müzik indirme programları ücretsiz deyip indirdiğiniz şarkıdan ücretlendirmektedirler. Ama bu uygulama yukarıda okuduğunuz gibi hiç bir ücret talep etmeden sizin istediğiniz müzik ve şarkıları indirmenize yardımcı olmaktadır. Ama her uygulama da olduğu gibi bir gelir elde etmek için reklam bulunmaktadır. Siz bir müzik ya da şarkı indirmek için bu uygulamaya girdiğiniz andan itibaren karşınıza reklam çıkmaya başlar.
Uygulama Nasıl Kullanılır?
Uygulamanın çok kolay kullanışlı bir yapıya sahiptir. Öncelikle android den ve ya İOS tan indirmeniz gerekmektedir. İndirdikten sonra açılan pencereden arama motoruna istediğiniz şarkının adını ve ya o şarkıyı söyleyen şarkıcının adını yazmanız gerekir. Ardından liste halinde size sonuçlarını verecektir. Siz hangi şarkı ve ya müziği istiyorsanız üzerine tıklayıp indir butonuna tıklamanız indirmek için yeterli olacaktır. Yani şarkı ve ya müzik indirmek çok kolay.
Uygulama İndirme Hızı Nasıl
Uygulama da şarkı indirme hızı sizin internet hızınıza göre değişmektedir. Ama tabi ki uygulamanın da indirme hızında az da olsa payı vardır. Diğer şarkı indirme programlarına göre daha hızlı ve daha kolay indirilebilir. Bu uygulamanın pek çok özelliği bulunmaktadır. Mesela ileri geri alma özelliği, size ait çalma listeleri gibi pek çok özelliği de bulunmaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sarkimodu.tr&hl=tr
https://itunes.apple.com/app/id1352609955?hl=trmüzik indirme programı, ücretsiz müzik indirme uygulaması, android telefonlar için mp3 indirme uygulamaları, android en iyi müzik indirme uygulaması, virüs olmayan müzik indirme programı, müzik indirme programı android, android için sınırsız mp3 indirme programı, en iyi müzik indirme programı hangisi, müzik indirme programı apk, müzik indirme programı android, müzik indirme programı iphone, müzik indirme programları, müzik dinleme programı,

müzik indirme programı, ücretsiz müzik indirme uygulaması, android telefonlar için mp3 indirme uygulamaları, android en iyi müzik indirme uygulaması, virüs olmayan müzik indirme programı, müzik indirme programı android, android için sınırsız mp3 indirme programı, en iyi müzik indirme programı hangisi, müzik indirme programı apk, müzik indirme programı android, müzik indirme programı iphone, müzik indirme programları, müzik dinleme programı,

müzik indirme programı, ücretsiz müzik indirme uygulaması, android telefonlar için mp3 indirme uygulamaları, android en iyi müzik indirme uygulaması, virüs olmayan müzik indirme programı, müzik indirme programı android, android için sınırsız mp3 indirme programı, en iyi müzik indirme programı hangisi, müzik indirme programı apk, müzik indirme programı android, müzik indirme programı iphone, müzik indirme programları, müzik dinleme programı,

QR Firma Kodu

Şarkı Modu

Firma Kodu

5873

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Şarkı Modu Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git