Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Medical Life Group

Firma Adı : Medical Life Group
Yetkili Kişi : Medical Life Group Hiz. Bölgesi : Bahçelievler/İstanbul
Telefon : 02124384 47 Gsm :
Web Site : http://www.medicallifegroup.com.tr Firma Ziy. : 148 Kişi

Firma Adresi :

Şirinevler Mah. Adnan Kahveci Bulvarı Cemal Akın İş Merkezi No:194/B K:8 Bahçelievler / İSTANBUL

Firma Tanıtımı :

Hizmet sektöründe 15. yılını dolduran Medical Life Group, Üyelerin istekleri doğrultusunda sürekli proje geliştiren, yeniliklere açık, çalışanlarına belirli periyotlarda eğitim vermekte, kurumsal yapısıyla maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam etmektedir.

Kurulduğu ilk günden bu yana gerek üyelerine ve gerekse iş ortaklarına fayda üretmeyi hedef edinmiş, müşteri odaklı, yaratıcı, uygun maliyetli hizmetler sunan, AVA CERT İNTERNATİONAL ANADOLU ULUSLARARASI BELGELENDİRME HİZMETLERİ tarafından belgelendirilmesi tamamlanan ISO 9001:2008 kalite standartları ile sektörünün öncü ve güçlü kuruluşlarındandır.


İstanbul, İzmir ve Bursa illerinde ki üyelerine yönelik iletişim organizasyonu hizmeti veren MEDİCAL LİFE GROUP, 70 kişilik uzman kadrosu ile işbirliği yaptığı sektörünün seçkin anlaşmalı kurumları, sahip olduğu güçlü veri bankası ve kendi yazılım desteği ile 7/24 bireysel tanımlı hizmet vermektedir.
MEDİCAL LİFE GROUP olarak temel amacımız, sürekli büyüyen, çalışanlarımızın işini severek yaptığı, kaliteli hizmet ve üst düzey güven sağlamak.

ALTYAPIMIZ
İletişim trafiğimiz Turkcell kalitesi ile DİGİTAL BLUEGATE PRI FCT cihazları ile yapmaktayız. Santral network ağımızı Hp ve Cwiz sistemi kontrol etmektedir.
Çağrı merkezimiz aynı anda 150 çağrıyı karşılayabilme kapasitesine sahiptir. Turkcell A.Ş. ile 3 yıldır süren kurumsal ses anlaşmamız vardır.
Gisad A.Ş. , Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. ve Superonline ses trafiğimize destek vermektedir.
Gelişen teknolojiyle beraber yaptığımız yatırımlar aralıksız devam etmektedir.

HİZMETLERİMİZ
Öncelikli sağlık hizmeti
Medikal Cihazlar
Uyarı sistemi
Sağlık ve labaratuvar hizmetleri
Refakatçi ve hastabakıcı hizmetleri
Acil ilaç temini
Özel avantajlar
Tıbbi danışmanlık
Acil müdahale organizasyonuÖncelikli sağlık hizmeti, Acil müdahale organizasyonu, Özel avantajlar, Acil ilaç temini, Refakatçi ve hastabakıcı hizmetleri, Sağlık ve labaratuvar hizmetleri, Medikal Cihazlar, Uyarı sistemi, ,

Öncelikli sağlık hizmeti, Acil müdahale organizasyonu, Özel avantajlar, Acil ilaç temini, Refakatçi ve hastabakıcı hizmetleri, Sağlık ve labaratuvar hizmetleri, Medikal Cihazlar, Uyarı sistemi, ,

Öncelikli sağlık hizmeti, Acil müdahale organizasyonu, Özel avantajlar, Acil ilaç temini, Refakatçi ve hastabakıcı hizmetleri, Sağlık ve labaratuvar hizmetleri, Medikal Cihazlar, Uyarı sistemi, ,

QR Firma Kodu

Medical Life Group

Firma Kodu

5834

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Medical Life Group Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git