Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Roksi Dengeli Beslenme

Firma Adı : Roksi Dengeli Beslenme
Yetkili Kişi : Roksi Dengeli Beslenme E Ticaret San. ve Tic. LTD. ŞTİ. Hiz. Bölgesi : Ümraniye/İstanbul
Telefon : 02164996565 Gsm :
Web Site : https://www.roksi.com.tr/ Firma Ziy. : 185 Kişi

Firma Adresi :

Madenler Mah. Barajyolu Cad. Pamukova Sk No 6A/1

Firma Tanıtımı :

Derler ya kafada bitirmek gerek diye… İşte biz, kilo ile ilgili sorununu kafasında bitirmiş olduğu halde, ev ,iş ,sosyal hayat yoğunluğu içinde kendine diyet özeni gösteremeyen insanların hayatını kolaylaştırmak için başladık bu işe…

Bize ilham veren, sigarayı bırakınca 1 yılda 15 kg almış olan bir arkadaşımızın yemek sektöründeki tecrübemizi kullanmak istemesi oldu. ´Birisi benim yerime neyi, ne kadar yiyeceğime karar verse, bunlar da paket olarak her sabah kapıma gelse fena mı olur´ cümlesinin ardından, 3 ayda verilen 15 kg başlattı her şeyi.

3, 6, 15 kişi derken farklı hikayelerle etrafımızda hizmet alan insan sayısı her geçen gün arttı. Kimi sigaranın yerine yemeyi koymuş, kimi doğum kilolarıyla yaşıyordu, kimi oturarak çalışıyor, kimiyse kilomdan memnunum ama her gün hazır yemekten bıktım" diyordu.

Bütün bu farklı hikayelerin ortak noktası, temiz, sağlıklı, çeşitli, aynı zamanda KOLAY yemek yiyebilmekti.diyet yemekleri, diyet yemek servisi, diyet yemek tarifleri,

diyet yemekleri, diyet yemek servisi, diyet yemek tarifleri,

diyet yemekleri, diyet yemek servisi, diyet yemek tarifleri,

QR Firma Kodu

Roksi Dengeli Beslenme

Firma Kodu

5788

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Roksi Dengeli Beslenme Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git