Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Sistem Dizayn Reklam

Firma Adı : Sistem Dizayn Reklam
Yetkili Kişi : Funda GÖKÇEN Hiz. Bölgesi : Ümraniye/İstanbul
Telefon : 02165945005 Gsm : 05322167478
Web Site : http://www.sistemdizaynreklam.com/ Firma Ziy. : 238 Kişi

Firma Adresi :

Ümraniye: Şerifali Mah. Aracı Sok. No:16 Dekon Plus Kat: 8 D: 28 Ümraniye / İSTANBUL

Firma Tanıtımı :

Sistem Dizayn, hem ulusal hem de uluslararası platformlarda kendini ispat etmiş, 20 yıllık tecrübesini ürün, müşteri hizmetleri ve satış sonrası servislerine de Fayda/Maliyet olarak en efektif şekilde yansıtmasıyla oluşmuş bir “Endüstriyel Reklam” şirketidir.

Özellikle Stadyum Led Reklam İmalatı, Led Bina Giydirmeleri, AVM ve Havaalanları Bilgi Ekranları, Touchmatic LCD Ekran, Led Ekran, Led Megalight ve Raket, Asansör İçi Ekranlar, Videowall İmalatları ve Uygulamaları, Şehir Mobilyaları kategorisinde ( Sabit ve Hareketli Raket Tabela / Raket Pano (CLP), Sabit ve Hareketli Megalight, Klasik Şehir Billboard, Hareketli Billboard, Otobüs Durağı) ve Açıkhava Reklam Ürünleri kategorisinde (Parapet Reklamları, Totem Tabela, Bina Cephe Reklamları ve Led Ekran /Kayan Yazı) tecrübelerimizi, müşterilerimize ürün kalitesi, keşif, montaj, satış sonrası servis ve hizmet kalitesi olarak yansıtıyoruz.

Garantilerini verdiğimiz ürünler için data hatları vasıtasıyla 7/24 satış desteği verebiliyoruz. Yazılımlarımızı sürekli güncelliyoruz.

Türkiye satışlarını yaptığımız Led Modüller ve Hareketli Tabela Motorlarının ürün satış, saha keşfi, montaj, garanti servisleri, yedek parça servisi kapsamındaki hizmetleri veriyoruz.led tabela, skorbord, scoreboard, led aydınlatma, bina süsleme, led süsleme, raket tabela, led megalight, billboard, hareketli billboard, sabit billboard, asansör içi led ekran, ışıklı kutu harf,

led tabela, skorbord, scoreboard, led aydınlatma, bina süsleme, led süsleme, raket tabela, led megalight, billboard, hareketli billboard, sabit billboard, asansör içi led ekran, ışıklı kutu harf,

led tabela, skorbord, scoreboard, led aydınlatma, bina süsleme, led süsleme, raket tabela, led megalight, billboard, hareketli billboard, sabit billboard, asansör içi led ekran, ışıklı kutu harf,

QR Firma Kodu

Sistem Dizayn Reklam

Firma Kodu

5787

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Sistem Dizayn Reklam Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git