Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

İncir Kuşu Kurutulmuş Dolmalık

Firma Adı : İncir Kuşu Kurutulmuş Dolmalık
Yetkili Kişi : kerem şekeroğlu Hiz. Bölgesi : Musabeyli/Kilis
Telefon : 03488040087 Gsm : 05321669829
Web Site : http://www.toptankurudolma.com Firma Ziy. : 234 Kişi

Firma Adresi :

vaiz mahallesi odun pazarı caddesi no 128

Firma Tanıtımı :

Firmamız Kurutulmuş Dolmalık Sebze Üretim,-Paketleme Ve Satışını Yapmaktadır.

Kurutulmuş dolmalık patlıcan,acı biber, tatlı biber,acur,kabak gibi sebzeleri mevsiminde, anlaşmalı olan köylülere sertifikalı tohumlardan temin edilerek ve aynı köylülerden bu sebzelerin kurutulması için anlaşmalar yaparak ürün temin ediyoruz.Üretilen kaliteli ve organik sebzeleri tarım ve köy işleri bakanlığının firmamıza verdiği yeterlilik sertifikası altında üretim tesisimizde steril şekilde uzman personelimiz tarafından paketleme-etiketleme ve üretim işlerini tamamlayarak depolarımızda sevkiyata hazır hale getiriyoruz.

Firmamız 1999 yılından itibaren gıda sektöründe faliyet göstermekte olup, edindiği tecrübelerden ve kazandığı güven ile yoluna Hüseyin ŞEKEROĞLU öncülüğünde emin adımlar ile devam etmektedir.

2013 yılında farklılaşma ve markalaşma hareketiyle gerekli yatırımları yaparak İncir Kuşu markasıyla yeni bir başlangıç yapmıştır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Kuruluşundan itibaren inovasyon ve arge çalışmalarına gerekli önemi vererek yatırımlarına devam etmiştir.

Hazır yemek & Catering firmalarına istekleri doğrultusunda boyut olarak seçilmiş iri kurutulmuş dolmalık temin ve tedarik ediyoruz.

Baharat ve kuruyemiş satıcılarına evlik diye tabir ettiğimiz orta boyutlardaki kurutulmuş dolmalıkları sağlığa zararı olmayan , baharat ve gıda maddelerinin zorunlu olarak paketlenmesi gereken ambalajları kullanarak

Tarım gıda ve hayvancılık bakanlığının emri ve standartları doğrultusunda üretim yapıyoruz.

Çeyrek yüzyıllık tecrübemiz, sektör hakimiyeti ve bilgisi kurumsal firmalardan bireysel işletmelere kadar geniş bir portföyde toplanmıştır.

İsteğe ve duruma göre bayilerimize ve ürün tedarik ettiğimiz firmalara opsiyonel farklılıklar sunuyoruz.

Gerekli fason anlaşmalarından sonra sizinde kendi markanıza fason üretim yapabiliyoruz.

Yurtdışı bağlantılı firmalara ürün tedariği yapıyoruz.

Kurumsal yapısı itibari ile gerek son tüketiciye gerek ürün satışı yapan mağazalara hızlı,etkili ve sonuç odaklı olarak yaklaşıyoruz.

Burada yazmak ile bitiremeyeceğimiz bir çok konu bulunmaktadır. Bu konuda affınıza sığınıyoruz.kurutmalık dolmalıklar, kuru antep dolmalıkları, patlıcan dolması satın al, kurutulmuş patlıcan satın al, kurutulmuş acı biber satın al, kurutulmuş kabak satın al, antep kurutumalıkları satın al, antep kurutmalıkları ihale, antep kurutulmuş dolmalık ihracat, kuru dolmalık nedir, kurutulmuş antep dolmalıkları üreticisi, ,

kurutmalık dolmalıklar, kuru antep dolmalıkları, patlıcan dolması satın al, kurutulmuş patlıcan satın al, kurutulmuş acı biber satın al, kurutulmuş kabak satın al, antep kurutumalıkları satın al, antep kurutmalıkları ihale, antep kurutulmuş dolmalık ihracat, kuru dolmalık nedir, kurutulmuş antep dolmalıkları üreticisi, ,

kurutmalık dolmalıklar, kuru antep dolmalıkları, patlıcan dolması satın al, kurutulmuş patlıcan satın al, kurutulmuş acı biber satın al, kurutulmuş kabak satın al, antep kurutumalıkları satın al, antep kurutmalıkları ihale, antep kurutulmuş dolmalık ihracat, kuru dolmalık nedir, kurutulmuş antep dolmalıkları üreticisi, ,

QR Firma Kodu

İncir Kuşu Kurutulmuş Dolmalık

Firma Kodu

5784

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

İncir Kuşu Kurutulmuş Dolmalık Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git