Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Sanalpeynirci

Firma Adı : Sanalpeynirci
Yetkili Kişi : Uğur Kurşun Hiz. Bölgesi : Bahçelievler/İstanbul
Telefon : 02123440555 Gsm : 02123440555
Web Site : http://www.sanalpeynirci.com Firma Ziy. : 238 Kişi

Firma Adresi :

Siyavuşpaşa Mah. Ferit Selimpaşa Cad. No:35/B Bahçelievler/İstanbul

Firma Tanıtımı :

Ticari faaliyetine 1962 yılında, kurucumuz ve aile büyüğümüz merhum Ahmet UZUN tarafından Anadolu'da mandıracılıkla başlamıştır. Anadolu’daki mandıralarımızda yörelere özgü peynirler imal edilmiş olup başlıca imal edilen ürünler Urfa peyniri, Otlu peynir, Örgü peyniri, Anadolu kaşarı, tulum peyniri ve klasik koyun peyniridir. Uzun bir süre mandıracılık faaliyeti devam ettirildikten sonra 1979 yılında İstanbul'da Unkapanı gıda toptancıları sitesinde başlayan toptan peynir satışı hizmeti daha sonrasında, şuan İstanbul kuru gıda toptancıları sitesi RAMİ ve Mega Center Bayrampaşa'da toptancı hizmetine devam etmektedir. Ayrıca 1984 yılından günümüze başta Şirinevler halk pazarı olmak üzere parekende satışa başlamıştır ve sonrasında Şirinevler, Bahçelievler, Bakırköy'deki seçkin ürün yelapzesiyle, eşsiz yöresel lezzetleriyle, butik şarküteri hizmetini değerli müşterilerine sunmaya devam etmektedir.
UZUNLAR, Anadolu'nun kaynağından tedarik ettiği yöresel peynirlerin ve gemlikte bulunan zeytin işleme tesislerinden elde etiği en kaliteli ürünleriyle ve zengin çeşitleriyle hizmetine devam etmektedir.
50 yılı aşkın kahvaltılık ürün tecrübesiyle ve zengin, kaliteli, yöresel çeşit anlayışıyla artık www.sanalpeynirci.com adresine sahip online satış sitemiz ile mağazalarımızda sunduğumuz kaliteli hizmeti internet ortamında da sizlere sunmak istiyoruz.
Yarım asrı aşkın tecrübemizle, siz değerli müşterilerimiz için yöresel ve geleneksel lezzetler ile sadece kahvaltılık hazırlıyoruz!!!kahvaltı, yöresel, gıda, peynir, zeytin, doğal,

kahvaltı, yöresel, gıda, peynir, zeytin, doğal,

kahvaltı, yöresel, gıda, peynir, zeytin, doğal,

QR Firma Kodu

Sanalpeynirci

Firma Kodu

5779

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Etiket Balonu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Sanalpeynirci Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git