Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Yursat Endüstriyel Yedek Parça

Firma Adı : Yursat Endüstriyel Yedek Parça
Yetkili Kişi : Serkan DURMAZ Hiz. Bölgesi : Osmangazi/Bursa
Telefon : 02242400304 Gsm :
Web Site : http://www.yursat.com Firma Ziy. : 147 Kişi

Firma Adresi :

Yeni Karaman Mah. Sanayi Cad. 4. Kantar Sok. Asya İş Merkezi Kat:5 No:505 Osmangazi/BURSA

Firma Tanıtımı :

Yursat, bulunduğunuz bölgede size endüstriyel yedek parça tedariği yapan bir şirkettir ve tüm dünya da uluslararası endüstriyel kuruluşların dış kaynağıdır. Yursat, Avrupa ve Amerika bazlı kaynak yönetiminde uzman ve küresel tedarik zinciri çözümlerinde profesyonel bir girişimdir. Yursat olarak düşük rekabet fiyatları ve zamanında teslimat politikası ile size profesyonel servis vermekteyiz İstemiş olduğunuz ürünlerin tedariği orjinal üretici ülkesinden endirekt satınalma ile sizlere kapı teslim fiyat sunulmaktadır.

Firmamız satış sektöründe uzun yıllardır deneyimi bulunmakta ve Endüstriyel yedek parçaların tedariği piyasasında derinlemesine bilgi sahibidir. Yursat günümüzde arz ve talep arasında imtiyazlı bir tedarikçi konumundadır. Orjinal kaliteyi en ucuza ve en uygun sürede satın alabilme adına bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sizler için tedarik ettiğimiz tüm yedek parça, alet ve ekipmanlar orijinal OEM olup, üretici firma garantisi ile kullanımınıza sunulmaktadır.

Deneyimimizle ve kendi ağımızla size daha yaygın hizmet ve malzeme teklifi sağlayabiliriz. Yursat dünya üzerinde orjinal imalatçıların 10000'den fazla markasından oluşmuştur.endüstriyel yedek parça, endüstriyel yedek parça Türkiye,

endüstriyel yedek parça, endüstriyel yedek parça Türkiye,

endüstriyel yedek parça, endüstriyel yedek parça Türkiye,

QR Firma Kodu

Yursat Endüstriyel Yedek Parça

Firma Kodu

5764

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Yursat Endüstriyel Yedek Parça Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git