Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

FCS Fidan Consulting & Strategy

Firma Adı : FCS Fidan Consulting & Strategy
Yetkili Kişi : Bülent Fidan Hiz. Bölgesi : Ümraniye/İstanbul
Telefon : 02165990090 Gsm : 05322132708
Web Site : http://fidanconsulting.com Firma Ziy. : 168 Kişi

Firma Adresi :

Tantavi, Köroğlu Cad Bosna Plaza No.54/7 Ümraniye İstanbul

Firma Tanıtımı :

Finans ve mali işler danışmanlık sektöründe 1991 yılından bu yana oluşan iş tecrübesi ile faaliyet gösteren FCS Fidan Consulting & Strategy, farklı sektörlerden birçok işletme ile çalışmaktadır. Hizmet vermekte olduğu kişi, kurum ve markalara; hedefleri, stratejileri doğrultusunda, finansal, mali programlar ve yol haritaları hazırlayıp, hayata geçirerek iş hedeflerinin gerçekleşmesine katkıda bulunur.
Amacımız, hizmet verdiğimiz işletmelerin faaliyetlerini yürütürken alacağı finansal ve stratejik kararlarda yardımcı olabilmek ve yol göstermektir.
Özellikle, işletmelerin günümüzde büyük sorunlarından biri olan nakit akışı ve işletme sermayesi yönetimi gibi en önemli ve temel konularda hedeflenen sonuçlara ulaşmaları için geliştirilebilecek stratejiler konusunda danışmanlık ve mali müşavirlik hizmetleri vererek, danışanlarının sürdürülebilir bir kurum ve marka olmalarına katkı sunabilmektir.

Çalışma metodumuz:
Farklı sektör ve farklı ölçekteki firmalarda yürütülebilen danışmanlık projelerimiz, uluslararası standart uygulama metodolojilerini baz alınarak danışan işletmelerin sorunları ve talepleri doğrultusunda tasarlanmakta ve uygulanmaktadır.

Çok genel olarak çalışma metodumuz 4 aşamadan oluşur;
1. Mevcut durumun analizi
2. Olması gereken durumun analizi
3. Faaliyetler, projeler, eğitimlerin planlanması ve uygulanması
4. Fark analizin ve sonuçların değerlendirilmesi

1. Mevcut durumun analizi
Bu aşamada, müşterinin talep ve sıkıntıları detaylı bir şekilde dinlenir, mevcut durumun müşteri bakış açısından tarifi alınır.
Müşteriden aktarılan sonuçların, yine müşteri tarafından bildirilen sebeplerden farklı olma ihtimali göz önüne alınarak, işletmenin yapısına göre belli bir zaman alan ve işletmenin ihtiyacına uygun analizler yapılır. Mevcut durumun danışmanlık bakış açısından tarifi yapılır.
Yapılan analizler müşteri tespitleriyle karşılaştırılır, varsa farkların gerekçeleri açıklanır, müşteri ile sorun mutabakatı yapılır.
Bu aşamada aşağıdaki teknikler uygulanır;
Çevre analizi, sektör analizi, işletme analizi, swot analizi, kıyaslama teknikleri, iş ve süreç analizi, kurum kültürü analizi, anketler, birebir görüşmeler, grup beyin fırtınası, gizli müşteri, eğitim ihtiyaç analizi, problem tespit teknikleri vd.

2. Olması gereken durumun analizi
Bu aşamada, müşteri ve danışmanlık firmasının ortak görüşüyle ve bir önceki as-is aşamasında saptanan sorunlardan hareketle, olması gereken durumun tarifi yapılır ve varılması gereken hedefler saptanır.
Saptanan hedeflere varılması için uygulanması gereken projeler saptanır.
Saptanan projelerin ara hedefler, ekip, zaman, kaynak, aktivite vb. öngörü planları yapılır, işletme yönetiminin onayına sunulur.

3. Faaliyetler, projeler, eğitimlerin planlanması ve uygulanması
Bu aşamada, öngörü planları bir önceki olması gereken durum analizi aşamasında belirlenmiş olan projelerin detaylı aktivite planları çıkarılır ve proje liderleri tarafından projelere başlanır. İşletme çalışanlarına gereken durumlarda ve eğitim ihtiyaç analizleri sonuçları uyarınca eğitimler verilir.

4. Fark analizin ve sonuçların değerlendirilmesi
Projenin takviminin tamamlanmasıyla;
Proje tamamlanma raporu hazırlanır, değerlendirilir, eksik kalan alanlar için ek faaliyetler düzenlenir. Tüm bunların sonucunda nihai rapor ve sunum yayınlanır. Danışan ile projenin amaç ve hedeflerine, sürdürülebilir sonuçlara ulaşılıp ulaşılamadığı değerlendirilir, projenin işletme performansın etkileri, önceki ve sonraki performans durumları değerlendirilir.strateji, finans, mali işler, muhasebe, yönetim danışmanlığı, teşvik, hibe, kobi danışmanlığı, sgk, maliye, GİB, Gelir İdaresi Başkanlığı, kosgeb, tübitak, teydep, teknopark, arge, ar-ge,

strateji, finans, mali işler, muhasebe, yönetim danışmanlığı, teşvik, hibe, kobi danışmanlığı, sgk, maliye, GİB, Gelir İdaresi Başkanlığı, kosgeb, tübitak, teydep, teknopark, arge, ar-ge,

strateji, finans, mali işler, muhasebe, yönetim danışmanlığı, teşvik, hibe, kobi danışmanlığı, sgk, maliye, GİB, Gelir İdaresi Başkanlığı, kosgeb, tübitak, teydep, teknopark, arge, ar-ge,

QR Firma Kodu

FCS Fidan Consulting & Strategy

Firma Kodu

5750

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

FCS Fidan Consulting & Strategy Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git