Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Eray Tarım

Firma Adı : Eray Tarım
Yetkili Kişi : Abdurrahman Hiz. Bölgesi : Ahırlı/Konya
Telefon : 08503021578 Gsm : 05305619285
Web Site : http://www.eraytarim.com Firma Ziy. : 346 Kişi

Firma Adresi :

Fevzi Çakmak Mah. 10479 Sk. No:6/1

Firma Tanıtımı :

Eray Tarım başta modern sulama sistemleri olmak üzere gübreleme, tarımsal proje hazırlama alanlarında hizmet sunmak üzere kurulmuştur.

Uzman ve deneyimli kadrosu ile özellikle damla sulama sistemlerinin projelendirilmesi ve buna bağlı olarak doğru ve kaliteli malzemenin tedarik edilmesi konusunda titizlikle çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle su kaynaklarının kıt olduğu göz önüne alınırsa doğru sulama projelerinin çiftçi ile buluşturulması önem kazanmaktadır.

Damla sulama sistemlerinin yanında dünyada gelişen tarımsal teknolojiler tarafımızdan yakın olarak takip edilmektedir. Sulamada gelişen otomasyon sistemlerinin uygulanması sulama maliyetini özellikle işçiliği en aza indirgemektedir. Bu doğrultuda pivot sulama sistemlerinin projelendirilmesi ve kurulumu da üreticilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Konusunda uzman ziraat mühendisleri üretimin her aşamasında üreticilerimizin yanında olmayı kendilerine şiar edinmişlerdir. Bu kapsamda her türlü tarımsal ürün için üreticiye, bölgeye ve ürüne has gübreleme ve ilaçlama programları yapılarak üretim sezonu boyunca çiftçilerimiz yakın takibe alınmaktadır. Bitki besleme için gerekli kaliteli ve seçkin firmaların ürünleri firmamızın ürün portföyünde yer almaktadır.

Ayrıca son yıllarda dünyada geniş üretim alanlarına ulaşan meyveciliğin de ülkemiz hatta bölgemizde yaygınlaşması için gerekli her türlü proje çalışmaları yapılmaktadır. Bu hususta dünya pazarlarında kabul görmüş meyve çeşitlerinin bölgemizde yetiştirilmesi, bu konuda yatırım yapmak isteyen üreticilerimize her türlü danışmanlık desteği verilmesi ve anahtar teslim meyve bahçesi tesis edilmesi yönündeki çalışmalar firmamız tarafından hassasiyetle yapılmaktadır.

Firmamız sulama hibe destekleri, IPARD, KOP, KOSGEB, ziraat bankası gibi her türlü kredi desteklerine başvurmayı düşünen üreticilerimizin doğru ve yerine özgü projelerinin hazırlanması, teslimine kadar geçen süreçte her aşamada bilgilendirilmesi ve takibi için danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Firmamız üreticimizin tekniğine uygun sulama, gübreleme ve ilaçlama metodları ile kazanacağı fazladan her kuruş için sonuna kadar çaba sarf etmekte, çiftçinin kazancını ülke kazancı olarak görmektedir.

eray, eray tarım, eray sulama, eray proje, eray damla sulama, eray gübreleme, konya sulama, konyada gübre, tarla ilaçlama, tarım malzemeleri, tarımsal ürünlereray, eray tarım, eray sulama, eray proje, eray damla sulama, eray gübreleme, konya sulama, konyada gübre, tarla ilaçlama, tarım malzemeleri, tarımsal ürünler,

eray, eray tarım, eray sulama, eray proje, eray damla sulama, eray gübreleme, konya sulama, konyada gübre, tarla ilaçlama, tarım malzemeleri, tarımsal ürünler,

eray, eray tarım, eray sulama, eray proje, eray damla sulama, eray gübreleme, konya sulama, konyada gübre, tarla ilaçlama, tarım malzemeleri, tarımsal ürünler,

QR Firma Kodu

Eray Tarım

Firma Kodu

5692

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Eray Tarım Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git