Questions? Feedback? powered by Olark live chat software

Ahuoğlu Metal

Firma Adı : Ahuoğlu Metal
Yetkili Kişi : Nuri ÖZKUL Hiz. Bölgesi : Karatay/Konya
Telefon : 03323452977 Gsm : 05336319473
Web Site : http://www.ahuoglu.com.tr Firma Ziy. : 227 Kişi

Firma Adresi :

Büsan Özel Org. San. Sit. Kosgeb Cad. No:48

Firma Tanıtımı :

1968 yılında kurulan firmamız yıllarca profil,boru,köşebent,npI,npU demiri ve sac satışlarıyla sanayicilere tedarikçilik yapmaktayken;1983 yılında kurumsallaşarak o yıl itibari ile inşaat malzemesi satışlarına başlayarak inşaat sektörünün gereksinim duyduğu inşaat demiri başta olmak üzere çelik hasır,çimento,kireç,alçı ve yapı kimyasallarının satışını yaparak inşaat sektöründe tedarikçi olarak hizmetlerine devam etmektedir.
Firmamız,1975'den bu yana Demirciler Sanayideki 500 m2 alanda hizmet vermiş olup, 2001 yılı itibarı ile Büsan Org.San.şubesini hizmete açmıştır.
2010 yılı itibarı ile Demirciler sanayideki merkezini Büsan şubesi ile birleştirerek Büsan da hizmetlerine tek noktadan devam etmektedir.
''Önce Müşteri Memnuniyeti''felsefesi ve bilinci ile stoktan anında teslim,yüksek ürün kalitesiyle daima müşterilerinin hizmetinde olan AHUOĞLU METAL,sizlerden aldığı destek ve güç ile her zaman daha iyiyi vermeyi hedef bilmiştir.

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN GÜVEN VEREN KURULUŞU
Misyonumuz
İçinde bulunduğumuz inşaat sektöründe müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak,taahhüdümüz olan tedariklerin zamanında ve eksiksiz olarak teslimatını yapmak,işlerimizi güvenilir ve saygın bir kimlikle müşterilerine duyarlı,değişen beklentilerine hızlı ama her zaman en doğru yanıtı verebilmek,şirketimizin misyonudur.
Vizyonumuz
Sektörümüz içerisinde müşteri ihtiyaçlarını en iyi fiyat ve performans oranı ile çözümlemek, şirketimizin vizyonudur.ahuoğlu, ahuoğlu metal, ahuoğlu demir, ahuoğlu çimento, çimento, inşaat demiri, çelik hasır, alçıpan, inşaat malzemeleri, konyada inşaat, konya inşaat malzemele, nuri özkul, özkul, konya ahuoğlu, çimento, konya çimento, kireç, konya kireçahuoğlu, ahuoğlu metal, ahuoğlu demir, ahuoğlu çimento, çimento, inşaat demiri, çelik hasır, alçıpan, inşaat malzemeleri, konyada inşaat, konya inşaat malzemele, nuri özkul, özkul, konya ahuoğlu, çimento, konya çimento, kireç, konya kireç,

ahuoğlu, ahuoğlu metal, ahuoğlu demir, ahuoğlu çimento, çimento, inşaat demiri, çelik hasır, alçıpan, inşaat malzemeleri, konyada inşaat, konya inşaat malzemele, nuri özkul, özkul, konya ahuoğlu, çimento, konya çimento, kireç, konya kireç,

ahuoğlu, ahuoğlu metal, ahuoğlu demir, ahuoğlu çimento, çimento, inşaat demiri, çelik hasır, alçıpan, inşaat malzemeleri, konyada inşaat, konya inşaat malzemele, nuri özkul, özkul, konya ahuoğlu, çimento, konya çimento, kireç, konya kireç,

QR Firma Kodu

Ahuoğlu Metal

Firma Kodu

5685

Yandex.Metrica

Firma Konumu

Sitene Ekle
Yukarıda Yer Alan Kodu Sitenize Eklemeniz Halinde GOOGLE ve YANDEX Üzerinden Alacağınız Kullanıcı Hit'i %75 Artacağından Dolayı 1. veya 2. Sayfalarda Listeleneceksiniz. Kopyalamış Olduğunuz Kodu Sitenizin body Bitiş Kodunun Üstüne Yapıştırınız.

Bildirim

Ahuoğlu Metal Firması Sektör Tanıtım Sayesinde Google ve Yandex Üzerinde 1. Sayfada Listeleniyor. (Ücretsiz Üyelik)

x Dur Kapatma!

Bu Firma Bilgisini Sen Bile Gördüğüne Göre

Senin Firmanı Neden Başkaları Görmüyor?

Hemen ÜCRETSİZ Olarak Firmanı Ekle ve Tüm Müşterilerine Çok Hızlı Bir Şekilde Ulaş.

Firmanı Ekle Anasayfa'ya Git